Outwork Etkinlik Ajansı

Engro Foods Satış ve Motivasyon Toplantısı | OutWork Event Company
Bize Ulaşın!
+90 212 288 62 55

Engro Foods Satış ve Motivasyon Toplantısı

Hizmet Verdiğimiz Kurum: Engro Food

Etkinlik Tarihi: 13-14 Ağustos 2015

Etkinlik Mekanı: WOW Convention Center

Brief:

  • Pakistan’ın bölgesinde en kuvvetli süt ürünleri üreten markası için satış elemanlarının katılacağı, motive edici bir toplantı tasarlanması. Bir önceki sene pilot olarak göklere çıkan satış elemanlarının, etkinliğin gerçekleştirildiği sene astronot olarak uzaya çıkması teması üzerinden ilerlenmesi istendi.

Uygulama:

  • WOW Convention Center ile 600 kişilik grup için uygun salon üzerinden anlaşma imzalandı. Belirlenen salonun 270 derece salon giydirmesi gerçekleştirileceği için bazı özel maddeler ve izinler konusunda mutabık kalındı.
  • Konsept için 3D salon çizimleri gerçekleştirildi. Üretim çizimleri de dahil olmak üzere 380 parça dekor 1 aydan kısa bir sürede tamamlanarak kurulama hazır hale getirildi. Salon uzay gemisine dönüştürüldü.
  • Toplantı için pilotların, astronot olarak uzaya çıkışını temsil eden 3 dklık 3D Mapping şov hazırlandı. Şov tavan, yan paneller ve sahne üzerine yüksek çözünürlükteki projeksiyonlar ile yansıtıldı. Filme özel içerisinde bir çok efekt barından ses tasarımı gerçekleştirildi.
  • Toplantı sırasında uzay gemisinin camlarından astronotlar uzayda süzülüyormuş veya meteor geçişi gerçekleşiyormuş gibi özel videolar hazırlandı. Böylelikle kişilerin uzay gemisinde seyahat ede algısı görsel olarak pekiştirilmiş oldu.
  • Toplantı sırasında gelen kitleyi motive edebilmesi için konuşmacılar ve ateş üzerinde yürüme aktiviteleri gerçekleştirildi.
  • Toplantının gerçekleştirildi tarih Pakistan’ın ulusal bağımsız gününe denk gelmekteydi ve onlar için boğazda özel bir tekne turu organize edildi. Saatler tam 24:00’u gösterdiğinde lazer şov ile gök yüzüne Pakistan bayrağı çizildi, havai fişekler patlatıldı.

Sonuç:

3D mapping şov ses ve görsel efektleri ile birlikte gerçekleştirildi. 600 kişilik Pakistanlı grup sorunsuz bir şekilde ağırlandı.

Gerçekleştirilme Süresi: 3 Ay