Outwork Etkinlik Ajansı

Hakkımızda | OutWork Event Company
Bize Ulaşın!
+90 212 288 62 55

Hakkımızda

OutWork Event, özellikle yaratıcı endüstrilerde tasarım, inovasyon, markalaşma, moda ve trend konularında etkinlikler tasarlayan, geliştiren ve iletişimini yöneten bir etkinlik şirketidir.

Ajans olarak sadece etkinliklerin operasyonunu yönetmekten öteye, kurum ve markaların ihtiyaç duyduğu etkinlikleri/projeleri en başından tasarlayan kurgulayan ve yöneten bir “Etkinlik İletişimi” şirketi olarak hizmeti veriyoruz.

“Design Thinking” metodolojisi ile uzun soluklu, süreç yönetimi gerektiren etkinlik ve projelerde sonuç odaklı yaklaşımımız ve yaratıcılığa duyduğumuz tutkuyla, bütünleşik iletişim çözümleri üretiyoruz.

Bu yüzden sadece etkinlik yöneticilerinden değil, iletişim, marka yönetimi, endüstriyel tasarım, stratejik planlama, dijital medya gibi farklı disiplinlerden oluşan bir ekibimiz mevcut.

Kamu kurumları ile sık çalışmamızdan edindiğimiz tecrübe ve sizlerin yoğunluğunuzu bildiğimiz için, inisiyatif alarak işleri çözmek ve size raporlamak gibi bir özelliğimiz mevcut. O yüzden birçok resmi kurum bizi diğer kurumlara refere edebiliyor.

Bu bakış açısı sayesinde aşağıdaki projelerde yer aldık ve çalışmaya devam ediyoruz.

outwork hakkımızda, outwork event, outwork