Outwork Etkinlik Ajansı

Yaklaşım | OutWork Event Company | Etkinlik ve İçerik Ajansı
Bize Ulaşın!
+90 212 288 62 55

Yaklaşım

blog4

1. Brief

Müşterimizden gelen briefi tüm faktörleri göz önünde bulundurduğumuz bir değerlendirme tablosu üzerinde listeliyoruz. Etkinlik öncesi, süreci ve sonrasını «Design Thinking» metodolojisi ile kurgulayarak debriefi hazırlıyoruz.

2. Debrief

Etkinliğin içeriğini zenginleştirebilecek ve farklılaştırabilecek unsurları belirleyerek, detaylandırıyor, verimlilik ve sağlanan fayda gibi parametreleri göz önünde bulundurarak debriefi oluşturuyoruz.

yaklasim_01
yaklasim_03

3. Keşif

Etkinlik alanının; etkinlik öncesinde oluşturduğumuz içerik ve detaylarına göre  güvenlik, alan konumlandırma, dekor, havalandırma, aydınlatma, temizlik ve giriş-çıkış kriterlerine uygunluk kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

4. Görselleştirme

Belirlenen ölçü ve etkinlik içeriklerine göre alanı 3 boyutlu çizimler ve videolar ile görselleştiriyoruz.

yaklasim_04
yaklasim_05

5. İş Takibi

Etkinlik süreçleri ile ilgili zamanlamaları ve sorumlu kişileri belirliyoruz. Etkinliğin başlangıcından finaline kadar yapılması gereken tüm işleri sıralayarak, «Event Strategy Sheet» i temel alan detaylı bir «To-Do-List» hazırlıyoruz.

6. Etkinlik Yönetimi

Etkinlik öncesi hazırlık süreci tamamlandıktan sonra, sahadaki hazırlıklarımız başlıyor. Etkinlik yöneticisinin liderliğinde tüm ekip sahada kurulumu ve provaları gerçekleştiriyor. Etkinlik öncesinde çalışacak olan tüm ekip, sahada görevlendirilerek bilgilendiriliyor.

yaklasim_06
yaklasim_07

7. Raporlama

Gerçekleştirilen etkinliğin her bir kalemini içerecek şekilde oluşturuyoruz. Etkinlik sonrasında elde edilen demografik dataları paylaşıyoruz. Etkinlik sürecini değerlendirmek üzere etkinlik çıktılarını yorumlayarak bir sonraki projeler için notlar hazırlıyoruz.

8. Etkinlik Filmi

Etkinliğin sona ermesiyle, sürecin tüm aşamalarını içeren kısa bir film kurguluyoruz.

Plak