Outwork Etkinlik Ajansı

Barilla Şirketimde | OutWork Event Company
Bize Ulaşın!
+90 212 288 62 55

Barilla Şirketimde

Hizmet Verdiğimiz Kurum: Barilla

Etkinlik Tarihi: 2012-2018

Etkinlik Mekanı: Kurumsal Firma Yemekhaneleri

Gerçekleştirilme Süresi: 6 yıl

BRIEF:

Barilla’nın tüketicilerine birebir dokunabileceği, farklı Barilla ürünlerinin tanıtımını yapmakla kalmayıp, günlük rutinlerinden çıkartabilecek, keyifli vakit geçirebilecekleri ve marka ile yakınlık kurabilecekleri bir kurgu yaratılması.

UYGULAMA:

Hazırlık süreci, hedef kitleye uygun çalışan profili olan firmaların belirlenmesi ve uygun bir aktivite günü organize edilmesi ile başlamaktadır. Etkinlik deneyimi, çalışanların sabah masalarında bulduğu İtalyan şefimiz tarafından sürpriz bir kartpostalla ile başlar. Öğle yemeğinde bir Barilla sürprizi olduğunu öğrenen çalışanlar kendilerini bir İtalyan restoranı gibi giydirilmiş masalar ve muhteşem şovlarıyla “Şehrin En İyi İtalyan Restoranı”’nda bulur. İtalyan şefimizin yaptığı birbirinden lezzetli makarnaları tadan çalışanlara özel garsonlarımız Barilla sosları ile yapılmış Bruschetta servisi yapar. İlgilenen çalışanlar Barilla şefleri ile makarna tariflerinin nasıl yapıldığı hakkında konuşma fırsatı bulur. Yemek esnasında müzik grubumuz  İtalyan şarkıları ile canlı performans sergiler. Belirlenen hashtag ile paylaşım yapan çalışanlara Barilla ürünleri ve tarif kitaplarından oluşan özel set hediye edilir.

SONUÇ:

2012 yılından beri gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi yaklaşık 50 kurumsal firmanın yemekhanesini/kafeteryasını İtalyan restoranına çevirdik ve 30.000 kişilik tadım aktivitesi gerçekleştirdik.

“Barilla Şirketimde” etkinliği ile 2013 Yılında “DPİD Sahada Pazarlama Ödülü” aldık.